O nas

Dlaczego pomagamy?

W czasach w których przyszło nam żyć, gdzie ustrój polityczny jest bardzo konserwatywny, a przynajmniej na tyle, że aborcja farmakologiczna jest w Polsce zakazana, a za chwilę ten zakaz stanie się totalny, wychodzimy na przeciw tworząc organizację- Woman World Online.

Brzmi jak jawne przyznanie się do przestępstwa? Nic podobnego.

Kim jesteśmy?

Nasza organizacja jest zarejestrowana w kraju w którym aborcja farmakologiczna (tabletkami poronnymi) jest LEGALNA. Wspólnie z naszymi prawnikami stworzyliśmy dla Ciebie możliwość obejścia liberalnego prawa aborcyjnego w Polsce.

Możesz sprowadzić do swojego kraju kilka najmniejszych sztuk opakowań leków bez żadnych konsekwencji prawnych. Wspólnie tworzymy nową możliwość przeprowadzenia bezpiecznej aborcji farmakologicznej do 9 tygodnia ciąży. Tabletki poronne które są sprowadzane z europejskich aptek, z którymi mamy przyjemność współpracować, są bezpieczne i oryginalne.

 

Bezpłatne konsultacje medyczne

Nasza organizacja zapewnia bezpłatne konsultacje medyczne pod kątem tematów około ciążowych. Nasi specjaliści czekają na wszystkie twoje pytania dotyczące np: tabletek poronnych, jak bezpiecznie usunąć ciążę, jaki zestaw leków poronnych wybrać, jak pozbierać się psychicznie po zabiegu aborcji, czy sam misoprostol wystarczy do usunięcia ciąży, jaka jest skuteczność pigułek na poronienie, czy można wykryć lekarstwa poronne po zabiegu, jak długo trwa krwawienie przy aborcji, do którego tygodnia można zrobić zabieg usunięcia ciąży, gdzie kupić sprawdzone tabletki poronne itp.

Wychodzą państwu na przeciw, na tej stronie znajdziecie odpowiedzi na większość z tych pytań, w razie dodatkowych, nasi konsultanci są w gotowości.

 

Dlaczego tabletki poronne?

Leki poronne to bezpieczna metoda usunięcia ciąży, wykorzystywana w większości klinik aborcyjnych na świecie. Składniki misoprostol i mifepristone są powszechnie stosowane by usunąć ciążę na jej wczesnym etapie. Same powikłania przy tej metodzie są stosunkowo małe. Uważamy że każda kobieta powinna mieć wybór i możliwość samodzielnej decyzji.

 

 

Jak bezpiecznie usunąć ciążę? – napisz do nas!

Sprawdzone TABLETKI PORONNE – Woman World Online

 

tabletki poronne