leki poronne w portalach ogloszeniowych

Pytania i odpowiedziKategoria: Tabletki Poronneleki poronne w portalach ogloszeniowych
joanna zapytał 11 miesięcy temu

Jak się ma sprawa z kupnem tabletki aborcyjnej na popularnych serwisach ogłoszeniowych? Znajoma raz dała się oszukać i sama nie wiem, na co zwracać uwagę, czy jest jakakolwiek możliwość weryfikacji sprzedającego?

2 odpowiedzi
daniel odpowiedział 11 miesięcy temu

Z weryfikacją sprzedającego to raczej średnia opcja, przelew z góry na konto to 90% szans na oszustwo, z drugiej strony za pobraniem też wysyłają witaminy. Ew paczka pobraniowa z możliwością sprawdzenia zawartości ale i tutaj możemy zamówić różne dziwne rzeczy nie znając tematu. Myślę że najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług jednej z organizacji kobiet zajmujących się niechcianą ciążą. Po wpłacie darowizny możemy liczyć na oryginalny zestaw tabletek poronnych w przeciągu kilku dni roboczych. Mam nadzieje że pomogłem. Pozdrawiam

evvelajna odpowiedział 11 miesięcy temu

Jak ktoś chce Cię oszukać, szczególnie w takiej sprawie jak zakup leków poronnych to to zrobi. Ja raz dałam się oszukać i to z paczką pobraniową ze sprawdzeniem zawartości ! Fakt był taki, że kurier sprawdzał to ze mną, bo tak to wyglądało, że on otwiera paczkę i razem ze mną patrzył co zawiera. Wzięłam ją szybko z jego rąk jako zgodną  i co? Otrzymałam jakieś witaminy, które kompletnie nie były tym czym miały i nie pomogły. Zapłaciłąm 399 zł! Nie ma na to reguły, niestety.

Twoja odpowiedź